Renklisiparis.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Siparişler ev tekstili kategorisinde 5 iş günü, diğer kategorilerde 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra ARAS KARGO ile 2-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılır. Köy dağıtımına tabi olan bölgelerde sevkiyat günü haftada 1 olduğundan bu süre uzayabilir.

Dönemsel yoğunluktan (yılbaşı, anneler günü, bayramlar vb.) kaynaklanan gecikmelerden renklisiparis.com sorumlu değildir.

Mesai günlerimiz sadece hafta içidir.

ARAS kargo ile yaptığımız tüm sevkiyatlarımızda sabit kargo bedeli 14,5 TL'dir.


100 TL ve üstü değerindeki alışverişlerinizde  KARGO 1 TL !

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)

Kullanıcı kaynaklı adres bilgisi yetersizliği/hatası vb. nedenlerle aynı kargonun yeniden gönderilmesinden kaynaklanan tüm ücretler alıcıya aittir.

Renklisiparis.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında Kapıda Nakit ödeme imkanı da sunar. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 7 iş günü içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

Bölge yoğunluğu hava ve yol şartlarına bağlı olarak geciken kargolarınızdan firmamız sorumlu tutulamaz.