Kullan At Ürünler

Doğum günleri ve partilerin gözdesi binbir tat ve süslemeyle yapılan, yemesi kolay ve leziz olan cupcakeleriniz için rengarenk cupcake/muffin kağıt kapsülleri, renklisiparis.com'un parti kategorisinde yer alan en renkli ürünlerinden. 

Puantiyeli, kalpli, çizgili cupcake kağıt kapsüllerinin yanısıra; son dönemlerde özellikle şık düğünlerde boy göstermeye başlayan cupcake kağıt sargılar diğer bir adıyla cupcake taçları da yine davetlerinde farklılık arayanlar için renklisiparis.com'un Cupcake ve Muffin Kapsülleri/Sargıları kategorisinde sizlerin ilgisine sunuldu.

Baby showerınızda kullanabileceğiniz ' it's a boy' yada 'it'a girl' cupcake taçlar; özellikle 1-3  yaş gününüze uygun prince ve princess modelleri; sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü vb. günleriniz için kalpli cupcake taçları ikramlarınız için çok güzel seçenekler.

Kullanımları hem zevkli hem de çok kolay olan bu ürünleri denemek ve bizimle paylaşmak isterseniz; https://www.instagram.com/renklisipariscom 'dan bize ulaşabilirsiniz.

1 den 13 e 13 (1 sayfa) ürün gösteriliyor